قفسه بندی فلزی

راه اندازی یک فروشگاه موفق

راه اندازی فروشگاه احتیاج به تصمیم های بسیاری دارد و بدون طرح ریزی امکان موفقیت بسیار کم خواهد شد. شما باید چشم اندازی از آینده فروشگاه خود داشته باشید اینکه بازار هدفتان چیست؟ آیا تصمیم به توسعه کار خود و راه اندازی شعبات دیگر هم دارید؟ این فروشگاه در کجا تاسیس می شود؟ محصولاتتان چیست؟ برای سرویس دهی مناسب به مشتریان چه نوع سرویسی خواهید داشت؟

در هنگام راه اندازی فروشگاه به موارد زیر دقت کنید و برای هرکدام طرح و برنامه ای داشته باشید؟

مالی

آیا برای مدیریت مالی فروشگاه خود بخصوص اگر در مقیاس وسیعی باشد حسابدار استخدام می کنید یا خود توانایی و دانش مدیریت مالی امورتان را دارید؟ برای تعیین قیمت انتظارات و خواسته های خریداران را بشناسید و اینکه رقیبان شما چه قیمت هایی را برای محصولات مشابه در نظر گرفته اند.

دکوراسیون و نما

چیدمان و نمایش محصولات باید در قفسه بندی های مناسب انجام شود و انواع قفسه های در شکل، اندازه، جنس های مختلف مانند قفسه های فلزی وجود دارد که از بادوام ترین نوع قفسه ها هستند. نمای فروشگاه نیز باید متناسب با محصولات باشد و نور کافی برای انتخاب و بررسی محصولات باشد. در صورت تمایل می توانید در فروشگاه از موسیقی ملایمی نیز استفاده کنید. تحقیقات نشان دهنده این است که ارتباط نزدیکی بین دید قفسه ها و سطح خرید افراد وجود دارد. چیدمان محصولات روی قفسه ها را نیز به خوبی انجام دهید. همچنین محصولاتی که در یک گروه یا مکمل هم هستند را برای سهولت دسترسی در یک ردیف قرار دهید. تاثیری را که زیبایی و نمای قفسه ها در فروش بیشتر دارند دست کم نگیرید. سطح دسترسی به کالاها در قفسه ها نیز باید به راحتی انجام شود و نیاز به خم شدن یا بالا بردن زیاد دست نباشد.

کارمندان

اگر نیاز به فروشندگانی برای اداره فروشگاه دارید افرادی را انتخاب کنید که آگاه بوده و نگرش درستی به امر فروش و اداره مشتریان داشته باشند. به مشتریان خود ارزش بدهید و آنها را بشناسید. یک خریدار باید از تمام جوانب، ویژگی ها و مزایای یک محصول آگاهی داشته و با رضایت کامل محصولی را خریداری کند. یک فروشنده باید از روانشناسی فروش آگاهی داشته باشد.

محصولات پیوند ها ارتباط با ما
دفتر مرکزی :  تهران ، خیابان حافظ ، نرسیده به میدان حسن آباد ، روبروی آتش نشانی ، پلاک ۲۵
تلفن ها :  02166717322
02166706306
موبایل :09124030911
 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پارس قفسه می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح